Weterynaria

Usługi dedykowane zarządzaniu kliniką weterynaryjną

Metody wsparcia biznesu weterynaryjnego

Dlaczego weterynaria?

Ostatnie 10 lat pracowałam na stanowiskach managerskich w dużej, międzynarodowej firmie weterynaryjnej. Studiowałam w Polsce i za granicą, gromadząc przez lata najbardziej skuteczne metody. Mam sentyment do świata weterynarii, a także innowacyjne podejście do rozwoju biznesu. Moje działania i wsparcie, pomogły wdrożyć i utrzymać dynamiczne zmiany rozwojowe i organizacyjne wielu klinikom weterynaryjnym w Polsce.

Lubię mieć poczucie, że moja praca pozwala Klientom na rozwój, odblokowanie pełnego potencjału, a rekomendowane przeze mnie rozwiązania wspierają kolejne kroki w rozwoju biznesu Klienta. Współpraca z praktykami weterynaryjnymi ma i będzie miała szczególne miejsce w moim sercu. Z przyjemnością wspieram i pomagam wdrożyć rozwiązania biznesowe, które pozwalają Klientom na osiąganie jeszcze większych sukcesów.

Poniżej krótka charakterystyka działań mojej firmy, dedykowanych rozwojowi i wsparciu biznesu weterynaryjnego

Katarzyna Urban
Audyty
Wsparcie
Rozwój
Warsztaty
Eventy
Katya People - Gallup
Katya People - Gallup
Uwalniamy potencjał jednostek i zespołów

Uzyskiwanie przewagi konkurencyjnej i efektywne działanie Twojego biznesu stanowi coraz większe wyzwanie. Towarzyszy nam często przy tym stres, presja, frustracja. W pogoni zapominamy o rozwoju przywództwa i rozwoju naszych zespołów. Efektem tego są pogarszające się wyniki, spadek motywacji, rotacja pracowników, kiepska atmosfera, zmarnowany potencjał ludzi i niewykorzystane szanse w biznesie.

Badania Instytutu Gallupa zidentyfikowały 34 wrodzone talenty niezależne od wpływów kulturowych. Ich diagnoza i rozwój pozwala poprawić funkcjonowanie działania firm niemal w każdym obszarze.