Zakres naszych usług

Wsparcie biznesu opartego na ludziach

W jaki sposób możemy wesprzeć rozwój Państwa biznesu?

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, trenerów, managerów, konsultantów, doradców, mentorów i coachów. Wielu z nas jest psychologami, inni behawiorystami. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie. Siłą naszego zespołu jest różnorodność i specjalizacja. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług i dostarczanie skutecznych rozwiązań dla Klienta. Najlepszymi dowodami jakości naszej pracy są powroty Klientów i rekomendacje w kręgach przyjaciół w biznesie.

Dbamy o efektywność pracy, wysokie standardy i praktyczne rozwiązania dla biznesu oraz ciągły rozwój. Cenimy optymalne rozwiązania i takie właśnie proponujemy naszym klientom. Cieszymy się sukcesami naszych Klientów i wspieramy ich swoimi najlepszymi zasobami. Nasi konsultanci, doradcy i trenerzy są starannie dobierani w zależności od specyfiki projektu i potrzeb naszego Klienta.

Rekrutacja
Szkolenia
Audyty
Coaching
Doradztwo
Katya People - Gallup
Katya People - Gallup
Uwalniamy potencjał jednostek i zespołów

Uzyskiwanie przewagi konkurencyjnej i efektywne działanie Twojego biznesu stanowi coraz większe wyzwanie. Towarzyszy nam często przy tym stres, presja, frustracja. W pogoni zapominamy o rozwoju przywództwa i rozwoju naszych zespołów. Efektem tego są pogarszające się wyniki, spadek motywacji, rotacja pracowników, kiepska atmosfera, zmarnowany potencjał ludzi i niewykorzystane szanse w biznesie.

Badania Instytutu Gallupa zidentyfikowały 34 wrodzone talenty niezależne od wpływów kulturowych. Ich diagnoza i rozwój pozwala poprawić funkcjonowanie działania firm niemal w każdym obszarze.